Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
273.85 MP
Sparmester
KLP = 11519.00
KP = 648.00
FP = 93.86
HCP = 30.184
KP = 648.00
FP = 93.86
HCP = 30.184
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 273.85 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2025-05-20 | Sommer 3 av 14 | Flesberg BK | ||
| 14 | 2025-05-15 | Nettbridge torsdag fm | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-05-12 | Måndag fm | BK Nettbridge | ||
| 12 | 2025-05-08 | instant funbridge 24-31.3 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 4 | 2025-05-08 | Mai2 | Asker BK | ||
| 16 | 2025-04-29 | 2025 Flesberg nabolag | Flesberg BK | ||
| 11 | 2025-04-25 | sesongavslutning | Flesberg BK | ||
| 9 | 2025-04-08 | Vår 4 av 4 | Flesberg BK | ||
| 11 | 2025-04-01 | Vår 3 av 4 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2025-03-31 | Funbridge mars 2025 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2025-03-16 | Numedalsmesterskap 2025 | Flesberg BK | ||
| 2 | 2025-03-15 | instant funbridge 24.02-03.03 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 4 | 2025-03-15 | instant funbridge 17-24.2 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 10 | 2025-03-13 | Vår utvikling 2 | Asker BK | ||
| 12 | 2025-03-11 | KM25 - 6 av 6 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2025-03-09 | Desibella 09.03.25 | BK Grand | ||
| 15 | 2025-03-04 | KM25 4 av 6 | Flesberg BK | ||
| 24 | 2025-02-25 | Desibella 23.02.25 | BK Grand | ||
| 2.85 | 2025-02-09 | SM 4. div. 2025 B Buskerud | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1 | 2025-01-28 | instant funbridge 16-23.12 | Norsk Bridgeforbund |
Handikap
Gjeldende handikap: 30.184| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-12-14 | BK Nettbridge søn... | 29 | 28.7 | 28.3 | 36.4 | 32.3 | 25.5 | 46.4% | 40.0% | 0.32 |
| 2025-12-13 | BK Nettbridge lør... | 7 | 28.3 | 28.8 | 36.8 | 32.8 | 26.1 | 46.5% | 56.0% | -0.47 |
| 2025-12-12 | BK Nettbridge fre... | 7 | 28.8 | 29.3 | 37.3 | 33.3 | 27.0 | 46.7% | 56.6% | -0.49 |
| 2025-12-11 | BK Nettbridge tor... | 23 | 29.3 | 28.8 | 36.0 | 32.4 | 27.3 | 47.4% | 36.7% | 0.52 |
| 2025-12-10 | BK Nettbridge ons... | 11 | 28.8 | 29.0 | 36.2 | 32.6 | 27.6 | 47.4% | 51.2% | -0.19 |
| 2025-12-09 | Julrstress 2 av 3 | 9 | 29.0 | 28.8 | 26.2 | 27.5 | 29.7 | 51.2% | 50.0% | 0.11 |
| 2025-12-09 | BK Nettbridge tir... | 13 | 28.8 | 28.9 | 27.6 | 28.3 | 27.0 | 49.3% | 50.3% | -0.05 |
| 2025-12-05 | BK Nettbridge fre... | 15 | 28.9 | 28.8 | 26.4 | 27.6 | 27.2 | 49.8% | 48.9% | 0.04 |
| 2025-12-04 | BK Nettbridge tor... | 20 | 28.8 | 28.8 | 37.8 | 33.3 | 26.8 | 46.6% | 45.1% | 0.07 |
| 2025-12-03 | BK Nettbridge ons... | 5 | 28.8 | 29.2 | 38.3 | 33.8 | 27.7 | 46.9% | 56.4% | -0.47 |
| 2025-12-02 | Julestress 1 av 3 | 15 | 29.2 | 27.8 | 23.1 | 25.5 | 29.3 | 52.1% | 37.0% | 1.40 |
| 2025-12-01 | BK Nettbridge man... | 26 | 27.8 | 27.5 | 47.2 | 37.3 | 29.4 | 45.9% | 38.0% | 0.39 |
| 2025-11-30 | BK Nettbridge søn... | 17 | 27.5 | 27.3 | 26.7 | 27.0 | 27.3 | 50.1% | 46.2% | 0.20 |
| 2025-11-28 | BK Nettbridge fre... | 15 | 27.3 | 27.3 | 38.1 | 32.7 | 28.2 | 47.7% | 48.8% | -0.05 |
| 2025-11-27 | BK Nettbridge tor... | 8 | 27.3 | 27.8 | 38.5 | 33.1 | 28.5 | 47.6% | 56.6% | -0.45 |
| 2025-11-26 | BK nettbridge Ons... | 9 | 27.8 | 27.6 | 23.5 | 25.5 | 35.8 | 55.6% | 51.4% | 0.20 |
| 2025-11-26 | BK Nettbridge ons... | 27 | 27.6 | 27.2 | 38.8 | 33.0 | 29.1 | 48.0% | 41.7% | 0.32 |
| 2025-11-25 | Vinter 4 av 4 | 4 | 27.2 | 27.6 | 23.8 | 25.7 | 30.2 | 52.4% | 56.2% | -0.36 |
| 2025-11-25 | BK Nettbridge tir... | 7 | 27.6 | 28.1 | 39.2 | 33.6 | 27.6 | 46.8% | 56.3% | -0.47 |
| 2025-11-24 | BK Nettbridge man... | 17 | 28.1 | 28.1 | 32.5 | 30.3 | 29.0 | 49.4% | 49.5% | -0.01 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |




