Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
273.85 MP
Sparmester
KLP = 11519.00
KP = 648.00
FP = 93.86
HCP = 30.184
KP = 648.00
FP = 93.86
HCP = 30.184
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 273.85 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 2020-03-31 | Funbridge mars 2020 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 53 | 2020-03-26 | #663 Pairs Buskerudbridge - Skotselv | Eiker BK | ||
| 16 | 2020-03-15 | #3554 Pairs Numedal Nettmesterskap | Flesberg BK | ||
| 11 | 2020-03-10 | Imp across the field 3 | Flesberg BK | ||
| 4.80 | 2020-02-02 | SM 2020 4. div. Buskerud | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2020-01-31 | Funbridge januar 2020 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 0.90 | 2020-01-25 | BFA Hovedturnering 3B | Bridge for Alle | ||
| 4 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 48 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 15 | 2020-01-22 | Simultan onsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2020-01-21 | Bridge for alle 10AB | - | ||
| 4 | 2020-01-14 | KM 2020 kv 2 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2020-01-07 | Klubbmesterskap 2020 1.kveld | Flesberg BK | ||
| 4 | 2019-11-26 | Vinter kv 3 | Flesberg BK | ||
| 28 | 2019-11-19 | vinter kveld 2 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2019-10-08 | Simultan tirsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2019-09-08 | KM lag 2019 | |||
| 8 | 2019-08-27 | sommer14 | Flesberg BK | ||
| 0.60 | 2019-08-08 | Patton | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1.35 | 2019-08-06 | NM mixlag | Norsk Bridgeforbund |
Handikap
Gjeldende handikap: 30.184| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-06-18 | Sommer 7 av 14 | 7 | 31.1 | 30.9 | 25.1 | 28.0 | 31.8 | 52.1% | 49.5% | 0.24 |
| 2024-06-11 | Sommer 6 av 14 | 8 | 30.9 | 30.8 | 26.6 | 28.7 | 29.8 | 50.6% | 49.5% | 0.11 |
| 2024-06-04 | Sommer 5 av 14 | 3 | 30.8 | 31.9 | 30.7 | 31.3 | 31.5 | 50.1% | 62.5% | -1.17 |
| 2024-05-28 | Desibella 26.05.24 | 5 | 31.9 | 32.1 | 28.3 | 30.2 | 38.1 | 54.4% | 57.8% | -0.20 |
| 2024-05-28 | Sommer 4 av 14 | 10 | 32.1 | 30.7 | 18.1 | 24.4 | 30.4 | 53.3% | 38.0% | 1.43 |
| 2024-05-21 | Sommer 3 av 14 | 5 | 30.7 | 30.3 | 25.8 | 28.1 | 34.4 | 53.5% | 49.5% | 0.38 |
| 2024-05-14 | Sommer 2 av 14 | 6 | 30.3 | 30.3 | 31.6 | 30.9 | 31.2 | 50.2% | 50.0% | 0.01 |
| 2024-05-12 | Desibella 12.05.24 | 12 | 30.3 | 29.8 | 27.3 | 28.6 | 40.9 | 56.7% | 48.8% | 0.49 |
| 2024-05-07 | sommer 1 av 14 | 5 | 29.8 | 29.9 | 25.7 | 27.8 | 29.1 | 50.7% | 51.9% | -0.11 |
| 2024-04-16 | Vår 4 av 4 | 5 | 29.9 | 29.9 | 20.2 | 25.1 | 28.0 | 51.6% | 51.9% | -0.02 |
| 2024-03-31 | Desibella 31.04.24 | 7 | 29.9 | 29.9 | 34.9 | 32.4 | 37.6 | 52.9% | 51.4% | 0.09 |
| 2024-03-24 | Desibella 24.03.24 | 2 | 29.9 | 30.3 | 26.6 | 28.4 | 36.6 | 54.7% | 62.0% | -0.44 |
| 2024-03-19 | Vår 1 av 4 | 10 | 30.3 | 30.2 | 29.4 | 29.8 | 28.8 | 49.5% | 48.6% | 0.08 |
| 2024-03-17 | 2024 Numedalsmest... | 5 | 30.2 | 31.0 | 28.2 | 29.6 | 30.2 | 50.3% | 54.9% | -0.74 |
| 2024-03-14 | Vår cup 2 | 7 | 31.0 | 31.4 | 30.6 | 31.0 | 29.4 | 49.2% | 53.6% | -0.45 |
| 2024-03-12 | KM 6 av 6 | 10 | 31.4 | 31.2 | 29.2 | 30.2 | 28.0 | 48.8% | 46.7% | 0.20 |
| 2024-03-07 | Vårcup 1 | 20 | 31.2 | 30.0 | 30.5 | 30.3 | 28.8 | 49.2% | 37.3% | 1.22 |
| 2024-03-05 | KM 5 av 6 | 12 | 30.0 | 29.5 | 28.1 | 28.8 | 30.1 | 50.7% | 45.9% | 0.45 |
| 2024-02-29 | Vinter cup 4. | 21 | 29.5 | 28.6 | 30.7 | 29.7 | 30.3 | 50.3% | 41.6% | 0.90 |
| 2024-02-27 | KM 4 av 6 | 8 | 28.6 | 28.5 | 28.2 | 28.4 | 28.9 | 50.3% | 48.6% | 0.16 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |




