Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
242.94 MP
Sparmester
KLP = 18706.00
KP = 270.00
FP = 28.88
HCP = 34.066
KP = 270.00
FP = 28.88
HCP = 34.066
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 242.94 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 2019-10-08 | Kvelds | Fredrikstad BK | ||
| 21 | 2019-10-07 | Mandag | Gressvik BK | ||
| 8 | 2019-10-03 | Handikapp | Sarpsborg BK | ||
| 13 | 2019-09-02 | Mandag | Gressvik BK | ||
| 5 | 2019-08-29 | Sommerfinale | Sarpsborg BK | ||
| 29 | 2019-08-22 | Sommer | Sarpsborg BK | ||
| 3 | 2019-08-22 | Sommer | Sarpsborg BK | ||
| 12 | 2019-08-12 | Sommer 16. | Gressvik BK | ||
| 4 | 2019-08-08 | Sommer | Sarpsborg BK | ||
| 12 | 2019-08-05 | Sommer 15 | Gressvik BK | ||
| 16 | 2019-08-01 | Sommer | Sarpsborg BK | ||
| 8 | 2019-07-15 | Sommer | Gressvik BK | ||
| 2 | 2019-07-09 | Sommer | Fredrikstad BK | ||
| 22 | 2019-07-09 | Sommer | Fredrikstad BK | ||
| 17 | 2019-07-08 | sommerbridge.10 | Gressvik BK | ||
| 1 | 2019-07-08 | sommerbridge.10 | Gressvik BK | ||
| 13 | 2019-07-01 | Sommerbridge 9 | Gressvik BK | ||
| 28 | 2019-06-10 | Sommerbridge 6 | Gressvik BK | ||
| 2 | 2019-06-10 | Sommerbridge 6 | Gressvik BK | ||
| 2 | 2019-06-08 | storefjellfestivalen 3 | Bridge for Alle |
Handikap
Gjeldende handikap: 34.066| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-11-05 | 2024-11-05 | 4 | 31.6 | 32.1 | 29.7 | 30.9 | 28.1 | 48.5% | 53.0% | -0.48 |
| 2024-11-04 | 2024-11-04 | 8 | 32.1 | 31.9 | 27.4 | 29.6 | 33.5 | 52.1% | 50.0% | 0.20 |
| 2024-11-03 | HøstBridge #2 | 23 | 31.9 | 32.0 | 31.4 | 31.7 | 22.2 | 45.1% | 46.1% | -0.09 |
| 2024-10-31 | 2024-10-31 | 6 | 32.0 | 32.6 | 33.7 | 33.2 | 30.4 | 48.5% | 54.4% | -0.65 |
| 2024-10-29 | 2024-10-29 | 11 | 32.6 | 32.1 | 29.2 | 30.6 | 26.4 | 47.7% | 42.8% | 0.53 |
| 2024-10-28 | 2024-10-28 | 11 | 32.1 | 31.1 | 26.4 | 28.8 | 34.9 | 53.3% | 43.3% | 0.95 |
| 2024-10-27 | Oktoberfest #23 | 30 | 31.1 | 31.0 | 32.4 | 31.7 | 25.0 | 46.6% | 44.9% | 0.15 |
| 2024-10-24 | 2024-10-24 | 8 | 31.0 | 31.6 | 34.4 | 33.0 | 28.8 | 47.8% | 53.3% | -0.60 |
| 2024-10-22 | 2024-10-22 | 13 | 31.6 | 31.5 | 29.0 | 30.2 | 26.7 | 48.1% | 46.9% | 0.13 |
| 2024-10-21 | 2024-11-21 | 7 | 31.5 | 31.2 | 26.1 | 28.7 | 33.2 | 52.5% | 49.5% | 0.28 |
| 2024-10-20 | Oktoberfest #17 | 42 | 31.2 | 30.8 | 31.6 | 31.2 | 23.4 | 46.0% | 42.2% | 0.34 |
| 2024-10-17 | 2024-10-17 | 13 | 30.8 | 31.1 | 32.4 | 31.7 | 29.2 | 48.7% | 50.7% | -0.22 |
| 2024-10-15 | 2024-10-15 | 11 | 31.1 | 30.5 | 28.5 | 29.5 | 29.5 | 50.0% | 45.2% | 0.51 |
| 2024-10-14 | 2024-10-14 | 6 | 30.5 | 30.3 | 25.9 | 28.1 | 34.8 | 53.7% | 50.7% | 0.28 |
| 2024-10-13 | Oktoberfest #11 | 11 | 30.3 | 30.9 | 31.7 | 31.3 | 25.6 | 47.1% | 54.5% | -0.66 |
| 2024-10-10 | 2024-10-10 | 19 | 30.9 | 30.5 | 32.1 | 31.3 | 31.6 | 50.2% | 46.7% | 0.38 |
| 2024-10-08 | 2024-10-08 | 6 | 30.5 | 31.3 | 29.3 | 30.3 | 25.5 | -0.4 | 0.8 | -0.79 |
| 2024-10-07 | 2024-10-07 | 5 | 31.3 | 31.1 | 17.0 | 24.1 | 34.0 | 55.4% | 53.0% | 0.23 |
| 2024-10-06 | Oktoberfest #5 | 33 | 31.1 | 31.2 | 31.0 | 31.1 | 25.8 | 47.3% | 48.8% | -0.14 |
| 2024-10-03 | 2024-10-03 | 7 | 31.2 | 31.6 | 31.9 | 31.8 | 33.4 | 50.9% | 54.5% | -0.39 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |




