Bruker: 29013 Magne Vike
101.47 MP
Hjertermester m/stjerne
KLP = 6497.00
KP = 173.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
KP = 173.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
| Medlemsnummer | 29013 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 101.47 |
| Fornavn | Magne |
| Etternavn | Vike |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
Handikap
Gjeldende handikap: 26.922| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-07-20 | Sommerbridge20.07... | 6 | 26.3 | 27.0 | 30.5 | 28.7 | 29.4 | 50.3% | 57.4% | -0.69 |
| 2023-07-13 | 13.07.23 Torsdag... | 4 | 27.0 | 27.0 | 18.6 | 22.8 | 30.3 | 54.2% | 54.9% | -0.06 |
| 2023-06-29 | Sommer9_Torsdag29... | 3 | 27.0 | 27.3 | 23.3 | 25.3 | 31.4 | 53.4% | 56.8% | -0.32 |
| 2023-06-27 | Sommerbridge omga... | 20 | 27.3 | 26.6 | 16.5 | 21.5 | 34.3 | 56.7% | 49.4% | 0.72 |
| 2023-06-24 | Arendalsturnering... | 21 | 26.6 | 27.6 | 24.3 | 26.0 | 17.5 | 45.6% | 48.8% | -1.01 |
| 2023-06-21 | SommerBridge #38 | 31 | 27.6 | 27.4 | 23.9 | 25.6 | 23.7 | 49.0% | 46.6% | 0.22 |
| 2023-06-11 | Larvikmixen 2023 | 10 | 27.4 | 28.0 | 30.2 | 29.1 | 27.9 | 49.4% | 53.4% | -0.63 |
| 2023-05-30 | Klubb24_Tirsdag30... | 4 | 28.0 | 28.1 | 19.3 | 23.7 | 28.5 | 52.6% | 53.8% | -0.11 |
| 2023-05-28 | Bfa Storefjell sø... | 37 | 28.1 | 26.9 | 48.5 | 37.7 | 33.8 | 48.0% | 33.5% | 1.29 |
| 2023-05-28 | Bfa Storefjell søn | 1 | 26.9 | 28.0 | 17.9 | 23.0 | 33.0 | 55.2% | 67.9% | -1.14 |
| 2023-05-27 | BFA Lørdag etterm... | 14 | 28.0 | 28.4 | 48.9 | 38.6 | 32.8 | 47.0% | 51.2% | -0.37 |
| 2023-05-26 | Nibstad Minneturn... | 54 | 28.4 | 27.6 | 48.1 | 37.9 | 33.6 | 47.8% | 39.1% | 0.79 |
| 2023-05-25 | Nibstad Minneturn... | 40 | 27.6 | 27.3 | 39.1 | 33.2 | 33.6 | 50.2% | 47.5% | 0.24 |
| 2023-05-25 | Bridge for alle 1... | 18 | 27.3 | 27.0 | 49.6 | 38.3 | 35.3 | 48.4% | 44.7% | 0.33 |
| 2023-05-18 | Spretten 23 | 13 | 26.5 | 27.0 | 48.2 | 37.6 | 25.7 | 43.7% | 47.7% | -0.55 |
| 2023-05-18 | Spretten 23 | 13 | 27.0 | 27.6 | 48.8 | 38.2 | 25.7 | 43.4% | 47.7% | -0.60 |
| 2023-05-04 | Klubb18_Torsdag04... | 5 | 27.6 | 27.1 | 21.7 | 24.4 | 31.1 | 53.7% | 48.6% | 0.47 |
| 2023-04-27 | 27.04.2023 | 3 | 27.1 | 27.4 | 29.4 | 28.4 | 34.6 | 53.3% | 56.0% | -0.24 |
| 2023-04-22 | Skien Open | 50 | 27.4 | 27.5 | 23.9 | 25.7 | 16.0 | 45.1% | 45.6% | -0.11 |
| 2023-04-20 | 23.04.20 | 5 | 27.5 | 27.6 | 29.5 | 28.5 | 36.1 | 54.1% | 54.8% | -0.07 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Lågen BK | NBF Vestfold | Ja | Standard |
| Larvik BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Åsgårdstrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Tønsberg BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |




