Bruker: 29013 Magne Vike
101.47 MP
Hjertermester m/stjerne
KLP = 6497.00
KP = 173.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
KP = 173.00
FP = 19.20
HCP = 26.922
| Medlemsnummer | 29013 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 101.47 |
| Fornavn | Magne |
| Etternavn | Vike |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 95 | 2003-12-04 | (NBF registrering) | - | ||
| 29 | 2003-11-10 | Horten BK sommer 2003 | - | ||
| 15 | 2003-05-23 | BK Junior 2002-03 | - | ||
| 6 | 2002-01-31 | BK Junior sommer 2001 | - | ||
| 115 | 2001-10-25 | (NBF registrering) | - | ||
| 49 | 2001-05-31 | BK Junior 2000-01 | - | ||
| 8 | 2000-08-11 | (NBF registrering) | - |
Handikap
Gjeldende handikap: 26.922| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-04-25 | Våravslutning i L... | 10 | 26.4 | 26.3 | 50.8 | 38.6 | 34.4 | 47.7% | 46.3% | 0.14 |
| 2024-04-23 | KM14_Simultan2304... | 10 | 26.3 | 25.7 | 21.5 | 23.6 | 29.3 | 53.1% | 46.2% | 0.59 |
| 2024-04-18 | 18.04.2024 | 2 | 25.7 | 26.1 | 27.8 | 26.9 | 32.3 | 53.1% | 57.7% | -0.44 |
| 2024-04-16 | KM12_Tirsdag160424 | 11 | 26.1 | 24.9 | 20.2 | 22.6 | 33.0 | 55.6% | 42.3% | 1.23 |
| 2024-04-11 | 11.04-2024 | 4 | 24.9 | 24.9 | 32.2 | 28.5 | 34.1 | 53.1% | 52.8% | 0.03 |
| 2024-04-09 | KM10_Tirsdag090424 | 2 | 24.9 | 26.1 | 20.7 | 23.4 | 30.0 | 53.5% | 67.0% | -1.26 |
| 2024-04-04 | 4.4.2024 | 9 | 26.1 | 25.6 | 39.5 | 32.5 | 35.0 | 51.3% | 45.6% | 0.55 |
| 2024-04-02 | KM8_SimultanTirsd... | 5 | 25.6 | 26.1 | 20.9 | 23.5 | 29.7 | 53.2% | 59.4% | -0.58 |
| 2024-03-24 | Desibella 24.03.24 | 2 | 26.1 | 26.6 | 30.3 | 28.4 | 36.6 | 54.7% | 62.0% | -0.44 |
| 2024-03-21 | 21.03.2024 | 1 | 26.6 | 27.4 | 22.0 | 24.7 | 34.5 | 55.4% | 64.8% | -0.87 |
| 2024-03-17 | 2024 Numedalsmest... | 5 | 27.4 | 28.2 | 31.0 | 29.6 | 30.2 | 50.3% | 54.9% | -0.74 |
| 2024-03-14 | 14.03.2024 | 4 | 28.2 | 28.1 | 21.9 | 25.0 | 32.2 | 53.9% | 52.6% | 0.13 |
| 2024-03-11 | Desibella 10.03.24 | 5 | 28.1 | 28.1 | 46.9 | 37.5 | 41.6 | 52.2% | 52.8% | -0.03 |
| 2024-02-29 | 29.02.2024 | 1 | 28.1 | 28.9 | 34.6 | 31.7 | 31.4 | 49.8% | 58.3% | -0.79 |
| 2024-02-22 | 22.02.2024 | 8 | 28.9 | 28.5 | 34.2 | 31.3 | 31.7 | 50.2% | 45.8% | 0.41 |
| 2024-02-15 | 15.02.2024 | 5 | 28.5 | 28.8 | 34.4 | 31.6 | 33.4 | 51.0% | 54.2% | -0.29 |
| 2024-02-08 | 08.02.2024 | 3 | 28.8 | 29.5 | 35.2 | 32.3 | 33.0 | 50.4% | 57.9% | -0.70 |
| 2024-02-01 | 01.02.2023 | 8 | 29.5 | 29.2 | 34.9 | 32.1 | 33.4 | 50.8% | 48.2% | 0.25 |
| 2024-01-30 | Vinter9_Tirsdag30... | 16 | 29.2 | 28.5 | 52.0 | 40.2 | 33.6 | 46.5% | 38.6% | 0.68 |
| 2024-01-25 | 25.01.2024 | 8 | 28.5 | 27.7 | 35.4 | 31.6 | 35.6 | 52.3% | 43.1% | 0.85 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Lågen BK | NBF Vestfold | Ja | Standard |
| Larvik BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Åsgårdstrand BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |
| Tønsberg BK | NBF Vestfold | Nei | Standard |




